В Свалявському професійному будівельному ліцеї акредитовано кваліфікаційний центр за професійною кваліфікацією «Електрогазозварник».

В області акредитовано перший кваліфікаційний центр. В Свалявському професійному будівельному ліцеї акредитовано кваліфікаційний центр за професійною кваліфікацією «Електрогазозварник». 20 грудня поточного року Національне агентство кваліфікацій під час засідання прийняло рішення акредитувати кваліфікаційний центр Свалявський професійний будівельний ліцей за професійною кваліфікацією «Електрогазозварник».
Від тепер особи, які мають вміння, навички і компетентності, що відповідають вимогам професійної кваліфікації «Електрогазозварник» можуть звернутися у кваліфікаційний центр, пройти оцінювання – практичну та теоретичну частину, і, у разі успішного виконання завдання отримати сертифікат про присвоєння професійної кваліфікації, яка дозволяє офіційно працевлаштуватися.
Кваліфікаційний центр може здійснювати оцінювання результатів навчання осіб (зокрема, здобути шляхом неформального навчання чи інформальної освіти), присвоєння та – або підтвердження професійної кваліфікацій, а також здійснювати визнання відповідних професійних кваліфікацій здобутих у інших країнах.