Гулович Наталія Георгіївна

Рік та результат останньої атестації: 2016р. присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

Електронний сертифікат

Онлайн-сервіси для вчителів на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності . 29 березня 2020р. Курс охоплює алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання,а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема Google Classroom Mikrosoft Teams Cisco Webex Zoom Classtime Viber та інші.

Підвищення кваліфікації

Форма та результати підвищення кваліфікації: 2018р. – БІНПО ДВНЗ « УМО» свідоцтво СПК 35946459-000251-18 від 27.04.2018р., викладачів професійно-теоретичної підготовки.

Методична проблема: «Впровадження інноваційних технологій на уроках спеціальних дисциплін з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, ОКН".
Методичні напрацювання Ø Збірник тестів до тематичних атестацій з предмета “Бухгалтерський облік”, 2016 року; Ø Методична розробка відкритого заняття з дисципліни “Бухгалтерський облік” на тему «Облік витрат виробництва”, жовтень 2016 року; Ø Виховна година на тему “Правовий аспект сімейного виховання дітей”, жовтень 2017року; ØМетодична розробка відкритого уроку з предмету "Бухгалтерський облік" на тему «Бухгалтерський баланс» ØДоповідь на тему : " Технологія проектного навчання на уроках бухгалтерського обліку" , листопад 2018 року; Ø Різнорівневі тестові завдання з бухгалтерського обліку ВІДКРИТІ УРОКИ: "Поняття про рахунки бухгалтерського обліку та їх побудова”.(Відкритий урок з предмету бухгалтерський облік у формі роботи учнів у командах) Урок проведено з використанням ІКТ. Листопад 2017 р Перший урок на тему: «Україна починається з тебе»