Дарчі Олександр Іванович

Дарчі Олександр Іванович

ПОСАДА: майстер виробничого навчання ОСВІТА: вища . СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ: Електрогазозварник; електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Інженер-механік. НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: «Свалявський професійний будівельний ліцей» закінчив з відзнакою у 2004 р. «Тернопільський комерційний інститут» закінчив у 2008 р. кваліфікація бакалавр за напрямком «Маркетинг»; «Тернопільський комерційний інститут» закінчив у 2009 р. кваліфікація спеціаліст за напрямком «Комерційна діяльність»; 2015р. «Івано-франківський національний технічний університет нафти і газу», Інженер-механік, «Технологія та устаткування зварювання». СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ: 16 років. РОБІТНИЧИЙ РОЗРЯД: електрогазозварник 6-го розряду. НАЗВА ПРОФЕСІЇ, З ЯКОЇ ВЕДЕ ПІДГОТОВКУ: Слюсар із складання металевих конструкцій, Електрогазозварник.

Професійне кредо: 

 “Ми зваримо в одне ціле любов до учнів, захопленість професією, творчий підхід до роботи, додамо дитячої цікавості – і отримаємо робітника, яким можна пишатись”.

Підвищення кваліфікації

2017 р. - Проходження теоретичної (психолого–педагогічної) підготовки: НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл..
26.06.2012р. Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК907538 - Дніпродзержинське вище професійне училище. Кваліфікація електрогазозварник 6-го розряду. 2013 р. № 040210
- Практичне навчання (стажування) на виробництві: ПП «Русин Віталій Вікторович».
- Практичне навчання ТДВ «Мукачівський машинобудівний завод»
3.05.2019 Участь у семінарі-практикумі інноваційними технологіями зварювання мультисистемами TAURUS 335 Synergic та TERIX 200 DC від EWW (Німеччина)
01.03.2021- Стажування майстрів виробничого навчання по вивченню будови та принципу дії сучасних апаратів зварювання, технологію і техніку плазмового зварювання й різання металів на базі ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти». 18.03.2021- учасник онлайн тренінгу на тему TIG- зварювання ТОВ «Фроніус Україна». 18.05.2021- участь у Вебінарі-практикумі «Інноваційне зварювальне обладнання Kemppi OY» Володіння ІКТ: 3 листопада 2021 пройшов тестування на національній платформі Дія цифрова освіта. Рівень цифрової грамотності «ВИСОКИЙ С1»

Методична проблема:
Ефективні методи навчання та їх впровадження на уроках виробничого навчання.

Відкриті уроки:
11 грудня 2019 р. – відкритий урок «Газове зварювання пластин товщиною від 5 до 10 мм в стик з однобічним скосом двох країв» 14 грудня 2020 р. – відкритий урок «Класифікація дефектів зварного шва» 10 грудня 2021 р. – відкритий урок «Електродугове зварювання пласти в стик в нижньому положенні без обробки кромок».

Гурткова робота:
Керівник гуртка «Юний зварник». Постійна участь у виготовленні експонатів до обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, Писанко!» На гуртку займається розробленням креслень та виготовлення спортивного інвентарю для ліцею.

Методичні розробки:
1.Інструкційно-технологічні карти ПО ЕЛЕКТРОДУГОВОМУ ЗВАРЮВАННЮ; 2. Інструкційно-технологічні карти ПО МАТЕРІАЛАХ ТА ПРИЛАДАХ ЕЛЕКТРОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ; 3.Інструкційно-технологічні карти ПО ГАЗОВОМУ ЗВАРЮВАННЮ; 4. Розробка презентацій до уроків виробничого навчання: «Газове зварювання в стик пластин товщиною 4 мм», «Дефекти зварного шва.», «Юний зварник», «Зварювання чавуну», «Газове зварювання пластин товщиною від 5 до 10 мм», «Ознайомлення з устаткуванням для газового зварювання», «Класифікація дефектів зварного шва», «Електродугове зварювання пласти в стик в нижньому положенні без обробки кромок», «Техніка виконання зварних швів покритими електродами».


Участь у роботі творчих груп:

23 квітня 2019 р. Участь у засіданні творчої групи по адаптації навчальних програм із спеціальності «Слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник». 30 Жовтня 2019 р. на вебінарі обласної методичної секції педагогічних працівників зварювальних професій виступив з доповіддю «Використання тестових завдань при проведенні занять технології зварювальних робіт та при підготовці учнів до конкурсу фахової майстерності». 21 травня 2020 року, на засіданні методичної секції педагогічних працівників професій металообробки закладів професійної (професійно-технічної) освіти області виступив з доповіддю «Досвід роботи щодо організації дистанційного навчання з професійної підготовки із використанням онлайн-сервісів Google Classroom, Zoom та Viber». 18 червня 2020 на черговому засіданні навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області виступив з доповіддю «Досвід роботи щодо організації освітнього процесу за дуальною формою навчання».

Здобутки:
2021 р. - Нагороджений почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської області. 2021 р. – Вихованець Іванчов Арсен посів 9 – те місце з 25 учасників на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності електрогазозварників. З 2018 року застосовує дуальну форму навчання в співпраці з ТДВ «Мукачівський машинобудівний завод» в підготовці за спеціальністю «Електрогазозварник». 15 листопада 2021 р. включений до реєстру Національного агенства кваліфікацій, як експерт з акредитації кваліфікаційних центрів.