Дрозд Іван Іванович

Посада: Заступник директора з НВР;викладач спеціальних дисциплін;
Освіта: у 2013 р. закінчив Національний університет харчових технологій, електротехнічні системи електроспоживання, спеціаліст з електротехнічних систем електроспоживання.
Стаж педагогічної роботи – 16 років

ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Результат попередньої  атестації педагогічного працівника: кваліфікаційна категорія “спеціаліст І категорії”.

Підвищення кваліфікації

Проходження теоретичної (психолого-педагогічної): НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Свідоцтво ПК22771726/000971-17 від 04.05.2017 року.

ІПО ІПП ДВНЗ "УМО" підвищення кваліфікації за програмою викладачів професійно-теоретичної підготовки ПНЗ Свідоцтво СПК №86177 від 15.04.2016 року.

Стажування: ТОВ "Маргіт"з 04.07.2016 р.по 26.08.2016 Володіння ІКТ: курси комп’ютерної грамотності - 2012 рік, Інтел "Навчання для майбутнього" версія 10.1. - 2014 р.Підвищення кваліфікації ДВНЗ «УМО» Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти викладачі професійно-теоретичної підготовки ЗП(ПТ)О (свідоцтво ПК-35946459/ 001600-21 від 21.05.2021, 150 год).


Стажування на базі НПЦ електротехнічних технологій Свалявського професійного будівельного ліцею та прийняв участь у майстер-класі Української електротехнічної Корпорації АСКО-УКРЕМ (сертифікат № 7, від 16.02.2021).


У 2021 році – в рамках програми EU4Skills, пройшов тренінгову програму «Покращення цифрових навичок викладачів та управлінського персоналу закладів профтехосвіти».

У жовтні 2022 успішно пройшов семінар-тренінг із підвищення цифрової грамотності «Створення інтерактивного контенту за допомогою Genially».


У грудні 2022 року був учасником всеукраїнського круглого столу «Управління закладом освіти в умовах реалізації педагогіки партнерства: методичний аспект».


У лютому 2023 р. брав участь у міжкафедральному науковому семінарі «Психологічний супровід підготовки конкурентноспроможних фахівців: виклики сьогодення» .

Методична проблема: "Диференційований підхід до навчання, як засіб підвищення якості знань, умінь і навиків"

Відкриті уроки:в рамках методичної секції електромонтажників:

 

Лютий 2019р. Відкритий урок. Тема уроку: “Монтаж зовнішнього та внутрішнього контуру заземлення”.

 

Вересень 2018р. Відкритий урок. Тема уроку: “Альтернативні джерела енергії”.

 

Лютий 2018 р. Відкритий урок з виробничого навчання. Тема уроку: “Монтаж магнітних пускачів та різних типів реле.” Мета: розвиток та формування навичок учнів при монтажі магнітних пускачів та різних типів реле. В рамках метод секції електромонтажників.

 

Грудень 2017 р. Відкритий урок. Тема уроку: “Монтаж ввідно розподільчих пристроїв” Мета: розвиток та формування навичок учнів при виконанні монтажу ВРП. В рамках метод секції електромонтажників.

 

Квітень 2016 р. Відкритий урок з виробничого навчання. Тема уроку: “Монтаж зовнішнього контура заземлення” Мета: формування вмінь та навиків, прийомів та способів при монтажі зовнішнього контуру заземлення. В рамках метод секції електромонтажників.

 

Жовтень 2016 р. Відкритий урок. Тема уроку: “Монтаж прихованої електропроводки в металорукавах”. Мета: формування вмінь та навиків, прийомів та способів при монтажі прихованих електропроводок в металорукавах. В рамках метод секції електромонтажників.

 

– Відкритий обласний урок – Тема уроку: “Монтаж та демонтаж одностоякових опор, армування встановлення ізоляторів та кріплення проводів”.

Методичні напрацювання:
“Інструкційно-технологічних карт з виробничого навчання для електромонтажників силових мереж та електроустаткування 3-розряду; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж 3-4 розряду.

 

Інструкційні карти з виробничого навчання складено на основі програми виробничого навчання для електромонтажників.

 

Збірник комплексних кваліфікаційних завдань з професії “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж” – 4-го розряду.”

 

“Електромонтажник силових мереж та електроустаткування” 4-го розряду.

Публікації в засобах масової інформації.

 

2017 р. – Публікація в інформаційно-методичному збірнику “Вісник” Методичної розробка уроку “Монтаж тролейних та монотролейних шинопроводів”.

 

2015 р. – Методична розробка уроку на тему “Монтаж та демонтаж одностоякових опор, армування встановлення ізоляторів та кріплення проводів” розміщена на веб-порталі “Учительський журнал”-on-line.

Участь у роботі творчих груп.

 

2018 р. – участь у засіданні творчої групи педагогічних працівників із професій електротехнічного виробництва з розробки робочих навчальних програм предметів професійної підготовки у рамках обласної методичної секції.

 

2016 р. – участь у роботі творчої групи по розробці комплексних кваліфікаційних завдань з професії “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування”.

 

Участь у роботі творчої групи майстрів виробничого навчання професії електромонтажників з розробки інструктивно-технологічних карт.

 

2018 р. – участь у засіданні творчої групи педагогічних працівників із професій електротехнічного виробництва з розробки робочих навчальних програм  предметів професійної підготовки у рамках обласної методичної секції.

 

2016 р. – участь у роботі творчої групи по розробці комплексних кваліфікаційних завдань з професії Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування”

 

 

ПОЗАНАВЧАЛЬНА РОБОТА:

Червень 2018р. – Урочиста лінійка присвячена святу останнього дзвоника.

 

Березень 2018 р. – підготовка та проведення загальноліцейного виховного заходу присвяченого “Міжнародному жіночому Дню 8 Березня”.

 

2017 р. – виховний захід “Боротьба з тютюнопалінням”.

 

2016 р. – виховна година “Влив алкоголю на організм людини”.

 

Робота гуртка технічної та художньої творчості

 

2016-2018 рр. Вироби: “Декоративні світильники з природніх матеріалів”.


2014 р. – керівництво гуртком «Альтернативні електричні технології». Виріб “Будинок та його освітлення”.

 

Постійне поповнення паспорта методичного забезпечення сучасними засобами малої механізації.