З Днем Знань!

Сьогодні 1 вересня 2023 року Свалявський професійний будівельний ліцей відкрив двері країни Знань для всіх, хто здобуває робітничі професії. День розпочався із святкової лінійки. З вітальним словом до учнів звернувся директор ліцею Олександр Власик.

Для учнів першого року навчання в актовій залі було проведено перший урок на тему «Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!» з метою виховання гордості за приналежність до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу; глибокої пошани до всіх воїнів ЗСУ та тих, хто причетний до справи захисту нашої Вітчизни; мотиваційного спрямування зусиль кожного в умовах війни. Перший урок розпочали вшануванням хвилиною мовчання пам'яті воїнів-героїв та цивільного населення.

Обговорили спільні завдання на шляху до наближення перемоги. Учні шукали відповіді на актуальні питання, написані новітньою історією України за 555 діб повномасштабної війни.

Проаналізували важливі поняття: героїзм, патріотизм, консолідація. Україна перемагає завдяки героїзму. Підсумували: саме в Україні вирішується доля демократії в протистоянні з тиранією, саме тут міцністю наших державних кордонів ми можемо закріпити міцність кордонів усіх європейських держав. Україна має героїчне історичне коріння незламності, і культура, зокрема, є транслятором незламності. У нас є лише один вихід – захищати свою державу та її незалежність. Наша національно-визвольна боротьба триває в умовах Великої війни, і джерелом нескореності, сили духу, героїчної звитяги є наш синьо-жовтий Прапор, наш Золотий Тризуб, та наш Гімн, який сьогодні і тепер, під сльози наших матерів, крики і страх наших дітей, у хвилини мовчання за загиблими ГЕРОЯМИ, які НЕ ВМИРАЮТЬ, жертвами терору вчить російськомовних українців рідної солов’їної мови, на 32 році незалежності. І це про справжні цінності. Бо важливим є кожен з нас!