Консультативно-звітній захід на тему «Зміст освіти: сучасні тенденції»

Триває ІІ-й (формувальний) етап педагогічного експерименту регіонального рівня «Забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти». 16 лютого відбувся консультативно-звітній захід на тему «Зміст освіти: сучасні тенденції», під час якого педагоги Свалявського професійного будівельного ліцею презентували зміст окремих тем, складових рукопису підручника «Монтаж, налагодження та експлуатація електрообладнання».

28 лютого учасники експерименту Іван Дрозд та Вікторія Похил ділилися досвідом дослідно-експериментальної роботи у педагогічному подіумі «Кращі практики педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області, які атестуються у 2023 році», що проводився Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області за активної підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА-ОВА. Педагоги ліцею інформували про пророблену роботу в рамках педагогічного експерименту та презентували розроблене сучасне комплексно-методичне забезпечення для проведення уроків професійної підготовки, а саме програму навчального сертифікаційного майстер-класу з відповідним навчально-методичним забезпеченням.

Присутні мали змогу переконатися у творчості, ініціативності педагогів, їх прагненні підвищити якість підготовки кваліфікованих робітників та імідж професійної (професійно-технічної) освіти в цілому.