Нарада!

29 вересня 2022 року ліцеї відбулася нарада при директорові, яка була проведена на базі Навчально-практичного центру будівництва та дизайну у формі круглого столу.
В ході наради були розглянуті питання про особливості організації освітнього процесу в закладі освіти, дотримання вимог та організацію освітнього середовища під час воєнного стану.
Заступники директора з навчально-виробничої роботи Дрозд І.І., з навчальної роботи Білас Ю.В. з виховної роботи Герко М.В., старший майстер Похил В.В. та методист ліцею Курчак М.Д. зупинилися на основних завданнях на 2022-2023 навчальний рік та були обговорені проблемні питання та завдання на перший семестр 2022-2023 н.р.
Педагогічні працівники виступили з пропозиціями щодо перспективи розвитку закладу, обговорили проблеми та складові подальшого розвитку і підвищення престижності робітничих професій Свалявського професійного будівельного ліцею., поділилися думками про створення акредитаційного кваліфікаційного центру за робітничою професією електрогазозварник.
Директор ліцею Олександр Власик відмітив, що в нас є дієздатний, творчий колектив, сучасна матеріально – технічна база., відзначив подяками за активну участь у роботі по створенню Навчально-практичного центру будівництва та дизайну та вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази ліцею, майстрів виробничого навчання: Бобаля Михайла, Сможаника Василя, Диниса Віктора, Плоскіну Юрія, Партеку Олександра, Бобаль Галину, Дарчі Олександра.

Окрім того, за вагомий внесок у створення Навчально-практичного центру будівництва та дизайну і активну участь у роботі Інноваційного віддаленого кластеру «Електроімпульс» подяками були відзначені: заступник директора з НВР, Дрозд Іван, старший майстер Похил Вікторія, методист ліцею Курчак Маріанна.

Також присутнім педагогічні працівники мали змогу ознайомитися з роботизованою системою TED-і та її роботою.