Неформальне навчання

Відповідно наказів Міністерства соціальної політики «Про затвердження Переліку суб’єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» від 16.03.2016 р. №256 та наказу «Про внесення змін до Переліку суб’єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» від 03.04.2018 р. № 466 на базі Свалявського професійного будівельного ліцею розпочата процедура оцінювання та підтвердження кваліфікації за результатами неформального навчання за професією «Електрогазозварник».

Вартість навчання станом на 01.01.2023 р.–4570 грн.

Кошторис витрат на оцінювання неформального навчання для одного претендента

Анкету самооцінювання (анкету роздрукувати, заповнити та надати до закладу освіти)

АНКЕТА ДЛЯ САМООЦІНЮВАННЯ ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК 

Перелік документів, які подає особа для проведення процедури оцінювання:

  • Копія паспорту (1 шт.), (посвідка на постійне місце проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту)
  • Копія ідентифікаційного коду (1 шт.)
  • Копія трудової книжки (1 шт.)
  • Копія документа про освіту (1 шт.) (у разі іноземного документа про освіту відповідна довідка про його визнання)
  • Копія особової медичної книжки
  • Фотокартка (1 шт.) 3х4 см.

Процедура оцінювання:

  1. Співбесіда особи з членом (членами) комісіїЗа результатами співбесіди та аналізу наданих доказів професійної компетентності складається графік для проведення кваліфікаційної атестації
  2. Проведення кваліфікаційного іспитуПисьмовий (іспит на основі комплексних письмових завдань, тестів), (прохідний бал для прийняття рішення здатен 80% правильних відповідей).
  3. Проведення кваліфікаційної пробної роботи(суб’єкт підтвердження забезпечує особу необхідним обладнанням, інструментом, витратними матеріалами, довідковими матеріалами на час виконання завдання).

4.Видача документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання.

Відповідальний:

Заступник директора з НВР – Дрозд Іван Іванович

тел. (099)-733-42-72