Партека Беатриса Олександрівна

Посада: майстер виробничого навчання.
Освіта: Свалявський навчально-консультаційний центр Тернопільського національного економічного університету, 2009р.
Спеціальність за фахом: бакалавр з фінансів.
Стаж педагогічної роботи, з якого року на посаді: 20 років.

Рік та результати останньої атестації: 2018, присвоєно педагогічне звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії», відповідає займаній посаді. 

Підвищення кваліфікації:

Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Білоцерківський  інститут неперервної професійної освіти , свідоцтво ПК – 35946459/003756-22 від 18.11.2022р.

 

Робітничий розряд: Адміністратор.
Професія з якої веде підготовку: Адміністратор, портьє.

ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Мета атестації педагогічного працівника: підтвердження педагогічного звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії».
МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЮ:
Розвиток творчих і розумових здібностей здобувачів освіти, як система формування особистості кваліфікованого робітника.

Розробки уроків виробничого навчання:

Розробки уроків виробничого навчання:
- «Облік основних засобів і нематеріальних активів». Мета уроку: удосконалення та систематизація умінь при виконанні складних робіт, формування навичок при вирішенні складних виробничих завдань.
- «Розрахунки з нарахувань відпускних та лікарняних» Мета уроку: комплексне застосування набутих знань, вмінь та навичок при розрахунку відпускних та нарахуванні допомоги по тимчасовій втраті працездатності, та їх облік на рахунках.
- «Розподіл робочого часу, тайм менеджмент». Мета уроку: визначення сутності та змісту тайм–менеджменту, організації та плануванні робочого часу адміністратора та принципів його ефективного використання, оволодіння знаннями, вміннями та навиками планування й керування часом за допомогою Google Календар.

- «Аналіз плинності кадрів» Мета уроку: відпрацювання навичок роботи з аналізом плинності кадрів та визначення коефіцієнту плинності та причини, які на них впливають.

Доповіді в рамках методичної секції: 1. «Компетентнісний урок виробничого навчання» 3. «Використання ІКТ та ігрових методів на етапі контролю знань учнів» 4. «Хмарне середовище, як один з аспектів сучасного уроку.»

ПУБЛІКАЦІЇ
– Інформаційно-методичний збірник «Вісник», сценарій, присвячений Дню відкритих дверей «Перший крок до успіху», 2020р.

ПОЗАНАВЧАЛЬНА ТА ВИХОВНА РОБОТА

– Святкова лінійка присвячена «Останньому дзвонику» – Загальноліцейний профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» – Участь у ІІІ етапі фестиваль-конкурсу «Воскресни писанко!» Проведення майстер класу з писанкарства. – Відкритий виховний захід присвячений Міжнародному дню Вчителя

КЕРІВНИЦТВО ГУРТКОМ «Viktory Style»