Пліхта Антоніна Антонівна

Посада: викладач Освіта: вища інженерно-технічна та вища педагогічна Спеціальність за фахом: спеціаліст з технології і конструювання швейних виробів, викладач української мови та літератури. Навчальний заклад: Технологічний університет Поділля, Ужгородський національний університет.

Рік та результати останньої атестації:

 

–    2016 р. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

 

 
Стаж педагогічної роботи: 15  років

Підвищення кваліфікації

- Проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти з 21.01 по 26.04. 2019р. Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК – 35946459 – 000473 – 1
Реєстраційний номер №0503 від 26.04.2019 р.
- Курси, навчання і перевірка знань із питань охорони праці, безпеки життєдіяльності. Посвідчення №1036 від 06.12.2019 р.. Реєстраційний номер № 42.
Володіння ІКТ: Курси за програмою Intel «Навчання для майбутнього» (версія 10.1). Сертифікат № В10-0434 від 14.01.2014.
Предмети які викладає: охорона праці,основи енергоефективності,українська мова професійного спрямування,основи енергоменеджменту.

Педагогічне кредо: Світ ідей змінюється швидше, ніж покоління людей. Без інновацій немає чого робити в світі В. Кремень

Педагогічна діяльність

Результат попередньої атестації: 2016 рік присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»
Мета атестації педагогічного працівника:
підвищення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та встановлення педагогічного звання «старший викладач»

Методична проблема:

Підвищення якості освітнього процесу шляхом впровадження дидактичних інновацій

Доповіді

Листопад 2017 р. Доповідь на тему «Комплексне методичне забезпечення навчального процесу з професії. Основні вимоги до розробки».
Травень 2019 р. Доповідь на тему «Дуальна система професійно-технічної підготовки кваліфікованих робітників в умовах сьогодення».
Грудень 2019 р. Доповідь на тему «Використання інноваційних технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки».
Жовтень 2020 р. Доповідь на тему «Дистанційне навчання: моделі, технології, перспективи».

Участь викладача у конкурсах, відкритих обласних заходах

17 травня 2018 року – участь у профорієнтаційному вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху»: проведення майстер класів. 17 травня 2018 року – участь у профорієнтаційному вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху»: проведення майстер класу із основ ниткової графіки та традиційних технік українського декоративно-прикладного мистецтва вишивання.
2020 рік участь у обласному конкурсі серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області у номінації «Електронні ресурси навчання» професій транспорту.
Представлено розробку авторського електронного навчально-методичного посібника із «Основ енергоменеджменту», яку визнано переможцем обласного конкурсу: СЕРТИФІКАТ № 305-26-11 НМЦ ПТО.

Участь у роботі обласних секцій методичних об’єднань

Квітень - травень 2019 р. Участь у роботі обласної творчої групи із розробки програм Державного стандарту професії слюсар з ремонту КТЗ за модульними компетентностями (охорона праці, основи енергоменеджменту).
Травень - червень 2020 р. Робота у складі творчої групи із розробки та створення електронного навчально-методичного комплексу (ЕНМК) із професії слюсар з ремонту КТЗ.
Грудень 2020 р. Презентація посібника в рамках проведення обласного семінару професій транспорту.

Викладацька діяльність

Травень 2018 р. – майстер-класи з основ українського традиційного (в рамках профорієнтаційного вернісажу «Робітнича професія – крок до успіху» в рамках обласного тижня). Проведення майстер класу із основ ниткової графіки та традиційних технік українського декоративно-прикладного мистецтва вишивання.
Щорічна участь у проведенні тижнів охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Публікації

Вересень 2016 р. розміщення на сайті товариства з обмеженою відповідальністю «Універсальний Освітній Простір «Акцент» збірників інструкційно-технологічних карток з обладнання швейного виробництва, матеріалознавства, технології виготовлення швейних виробів (рівень кваліфікації 1-2, 3, 4 розряди).
Журнал НМЦ ПТО «Вісник» лютий 2019 р. – Перша допомога в екстремальних ситуаціях. Урок охорони праці.
Журнал «Профтехосвіта» № 5 (125) травень 2019 р. – Перша допомога в екстремальних ситуаціях. Урок охорони праці.
2020 р. – розміщення на сайтах НМЦ ПТО та МОН України електронного навчально-методичного посібника із предмета «Основи енергоменеджменту». Квітень - травень 2019 р. Участь у роботі обласної творчої групи із розробки програм Державного стандарту професії слюсар з ремонту КТЗ за модульними компетентностями (охорона праці, основи енергоменеджменту).
Травень - червень 2020 р. Робота у складі творчої групи із розробки та створення електронного навчально-методичного комплексу (ЕНМК) із професії слюсар з ремонту КТЗ.

Участь учнів в олімпіадах, конкурсах, оглядах

15 березня 2017 року – участь в обласному ІІ заключному етапі олімпіади з охорони праці із використанням інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет у режимі он-лайн.
15 березня 2017 року – участь в обласному ІІ заключному етапі олімпіади з охорони праці із використанням інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет у режимі он-лайн.
25 жовтня та 8 листопада 2018 року участь у І та ІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з предмету «Екологія». Під керівництвом викладача Пліхта Антоніни Антонівни учні групи №25 Кулман Лєна та Мигович Наталія (переможці І етапу) розробили та презентували екологічний інформаційно-дослідницький, груповий, довготривалий проект під назвою «Про срібний край потрібно дбати!»

Результативність – ІІ призове місце в ІІ (районному) етапі олімпіади
4 березня 2020 року – участь в обласному ІІ заключному етапі олімпіади з охорони праці із використанням інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет у режимі онлайн.
Результативність – І призове місце в ІІ обласному етапі олімпіади (учень групи 7, І курс Максимочник Іван Іванович).

Позанавчальна діяльність

Виховна робота
Вересень 2016 р. – проведення урочистого відкритого загальліцейного заходу до Дня працівника освіти .
Вересень 2018 року – проведення урочистого відкритого загальноліцейного заходу присвяченого Дню Знань. 4 травня 2018 року в рамках тижня безпеки життєдіяльності у групі №25, ІІ курс (професія обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп’ютерного набору) проведено виховну годину на тему «Пожежа відбирає найдорожче: причини, наслідки, заходи запобігання».
Жовтень 2019 року – участь у загальноліцейному конкурсі до Свята Осені (композиція «Моя Україна»).
Грудень 2019 року – виховна година на тему «Інститут шлюбу та сім'ї» .

Керівництво гуртком, результативність

Березень - квітень 2017 р. – участь у І та ІІ етапах обласного третього фестивалю - конкурсу «Воскресни, Писанко!» -3.
Березень – квітень 2018 р. – участь у І та ІІ етапах обласного четвертого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» -4 .
17 травня 2018 року – участь у профорієнтаційному вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху»: проведення майстер класу із основ ниткової графіки та традиційних технік українського декоративно-прикладного мистецтва вишивання.
Березень – квітень 2019 р. – участь у І та ІІ етапах обласного четвертого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» -5 .