Похил Вікторія Володимирівна

Посада: старший майстер з 01.09. 2016р., викладач спецтехнології ОСВІТА: вища СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ: спеціаліст з електротехнічних систем електроспоживання НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: Свалявська філія Національного університету харчових технологій напрям підготовки: «Електротехніка та електротехнології» СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ: 12 років

Підвищення кваліфікації

 Курси підвищення кваліфікації старших майстрів. Свідоцтво №1900 СПК 35946459-001900-18 Національна академія педагогічних наук України. Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників м. Дніпро 28.09.2018р.
 Проходження теоретичної (психолого – педагогічної) підготовки: НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл.. 10.05.2017р.
 Посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, безпеки праці №908: Закарпатський інститут післядипломної та педагогічної освіти. м. Ужгород 02.12.2016р.
 Сертифікат про проходження короткострокових курсів і підвищення рівня кваліфікації за програмою семінару-практикуму виробництво електроустаткування для автомобільних засобів за технологіями ТОВ “Ядзакі Україна” 13.05.2016р.
 Сертифікат у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару: “Напрями діяльності старших майстрів закладів професійної (професійнотехнічної) освіти у контексті реалізації освітніх інновацій ”м. Дніпро 2018р

Педагогічна діяльність: Мета атестації: реалізувати свій творчий потенціал; виховати обдарованого, зацікавленого, працьовитого учня; допомогти учням реалізувати свої інтереси та творчі здібності.

Методична проблема: «Впровадження інноваційних технологій в сучасний
виробничий процес»
^ Приймає безпосередню участь в складанні графіків та планів роботи
майстрів виробничого навчання в дні теоретичних занять в закріплених за ними навчальних групах.
^ Здійснює контроль за веденням навчально-звітної документації, за показниками роботи навчальних майстерень.
^ Контролює та керує навчально-виробничою діяльністю майстрів виробничого навчання, розробкою переліку навчально-виробничих робіт відповідно вимогам навчальних програм виробничого навчання, планів виробничої діяльності в майстернях ліцею, з детальними планами програми передвипускної практики.
^ З метою контролю та надання методичної допомоги майстрам в/н відвідує уроки виробничого навчання:
– 17.11.2016року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання у групі №3, професія «Маляр» Тема: « Підготовка металевих, дерев’яних поверхонь під пофарбування, Майстер в\н Козар В.М.
 
 
 
 • 12.2016 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №18 на тему: «Зварювання деталей конструкцій. Кисневе різання листової сталі» (професія Електрогазозварник) Майстер в\н Гуца В. С.
 
 • 12.2016 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №10 на тему: «Розмітка та прокладка прихованої
електропроводки» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж) майстер виробничого навчання Бобаль М. М.
 
 
 
 
 • 02.2017 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №7 на тему: «Пофарбування металевих поверхонь»
(професія Маляр, Штукатур) майстер виробничого навчання Цоліган С. Ст.
 • 02. 2017 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання у формі урок-гра «Інтелектуальний поєдинок» в групі в групі №4
(професія ОКН ) майстри виробничого навчання Курчак М.Д. та Партека Б.О.
 • 04.2017 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №11 на тему: «Обпилювання металу» (професія
Електромонтажник силових мереж та електроустаткування) майстер виробничого навчання Шрамко С.В.
 • 10.2017року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №21тему: «Газове зварювання пластин товщиною від 5 до 10 мм
в стик з однобічним скосом двох країв» (професія Електрогазозварник) майстер виробничого навчання Дарчі О.І.
 
 
 
 
 
 • 11. 2017 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі № на тему: «Підготовка дерев’яних поверхонь під обштукатурення” (професія Маляр; Штукатур) майстер виробничого навчання Козар В. М.
 
 
 
 • 03. 2018 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №25 урок на тему:« Облік оплати праці» (професія ОКН, Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних) майстер виробничого навчання Плоскіна Е. С.
 
 
 
 
 • 03. 2018року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №10 на тему: «Прокладка електропроводки в пластмасових
трубах» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж) майстер виробничого навчання Бобаль М. М.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • 04.2018 року згідно плану методичної комісії в групі №22 урок виробничого навчання на тему: «Робота з електронною поштою. Отримання повідомлень. Відправлення повідомлень. Передача файлів за допомогою електронної пошти» (професія ОКН, Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних) майстер виробничого навчання Лендєл М.М.
 
 
 
 • 03. 2018 року згідно плану методичної комісії в групі №12 урок виробничого навчання на тему: « Монтаж короб-кабеля» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж) майстер виробничого навчання Дрозд І.І.
 
 
 
 • 18 жовтня 2018 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі № 18 на тему: Очищення поверхонь пластин і труб металевою щіткою, обпилювання ребер та площин пластин і труб. Майстер в\н: Легеза С. С.
 
 
 
 
 
 
 
 
 • 11 жовтня 2018 року проведено виробниче навчання в групі № 21 за спеціальністю «Електрогазозварник».
 
 
 
Урок проходив з використанням, нового, мультимедійного та технічного обладнання, що значно полегшило та покращило якість проведення виробничого навчання. Майстер в/н Дарчі О.І.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • 11 жовтня 2018 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №11 на тему:Комплексні роботи. Виготовлення різноманітних нескладних деталей (карнізні завіси). Майстер в\н: Шрамко С. В.
 
 
 
 
 
 
 
 
 • 12 жовтня 2018 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі № 17 на тему: “Загально – слюсарні роботи”. Тема уроку: Рубання металу. Майстер в/н Легеза С. С.
 
 
 
 
 • 16 листопада 2018 року згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання в групі №22. Спеціальність Опреатор комп’ютерного набору І категорії. Тема уроку: Створення візиток та календарів. Майстер в\н Лендєл М.М.
 
 
 
 
 • 01.2019р. згідно плану методичної комісії проведено виробниче навчання у групі №26 з професії “Маляр” Тема: Нанесення стартової шпаклівки на обштукатурену поверхню . Майстер в\н: Бобаль Г. І.
 
 
 
 • 13 лютого 2019 року майстер в/н Плоскіна Еріка Степанівна провела відкритий урок виробничого навчання у групі № 25 (спеціальність: обліковець з реєстрації бухгалтерських даних). Тема уроку: «Характеристика та складання звіту Баланс»
 
 
 
 
 • 14 лютого 2019 року майстер в\н Курчак М.Д. провела урок виробничого навчання в групі №4. Тема уроку «Побудова діаграм в електронних таблицях. Редагування та форматування елементів діаграми. Друк електронних таблиць»
Забезпечує своєчасну та якісну підготовку учнів до випускних кваліфікаційних іспитів:
 • 02.2017 року група №25 КА з професії ОКН ІІ категорії.
 
 
 
 • 02.2017 року група №18 ДКА з професії електрогазозварник; 21.06.2017року група №10 КА з професії електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування.
 
 
 
 • року група№8 ДКА з професії електрогазозварник -24.06.2017року групи №26 КА з професії маляр, штукатур; група №11 КА з професії електромонтажник з освітлювання та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування.
-27.06.2017року група №4 ДКА з професії обліковець з реєстрації бухгалтерських
даних, оператор комп’ютерного набору.
23.02.2018року
 • 06.2015 року. група №25 КА з професії ОКН І категорії.
-22.06.2018року група №12 ДКА з професії електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування
22.06.2018року група №3 ДКА з професії маляр
 • року група №2 з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
25.06.2018 року група № 4 з професії обліковець бухгалтерських даних 27.11.2018року група №10 з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування
28.12.2018 року група №26 з професії штукатур 28.12.2018 року група №21 з професії електрогазозварник
15.02.2019 року група №1 з професії рихтувальник кузовів
22.02.2019 року група №22 з професії оператор комп’ютерного набору І категорії
Всі учні проходять виробничу практику згідно з графіком.
Здійснює контроль за підготовкою майстерень та робочих місць до занять, дбає про відповідність їх вимогам охорони праці, забезпечує їх ремонтом і модернізацією:
Контролює дотримання майстрами виробничого навчання, правил внутрішнього розпорядку ліцею, норм та правил безпечного проведення робіт:
– Веде контроль і бере активну участь у ремонтних роботах: актового залу, гуртожитку, навчальних майстерень, навчальних кабінетів та коридорів, адміністративного корпусу, спортзалу, їдальні…
Організовує роботу майстрів виробничого навчання з питань розвитку, раціоналізації та винахідництва учнів, проведення конкурсів на кращого з професії:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • 11-12 травня 2017 року у стінах Державного навчального закладу „Ужгородський центр професійно-технічної освіти” проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно- технічних навчальних закладів із професії маляр
 
 
 
 
 
 • 12-13 квітня 2017 року на базі нашого ліцею проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно- технічних навчальних закладів з професії “маляр”.
 
 
 
 
 • Конкурс професійної майстерності на звання “Кращий по спеціальності електрогазозварювальник” серед учнів І-ІІІ курсів.( гр. № 17;№18;№21;№8);
 
 
 
 
 • Конкурс професійної майстерності на звання «Кращий з професії Електромонтажник» серед учнів І-ІІІ курсів.( гр. № 10;№11;№12);
 
 
 
 • Конкурс професійної майстерностіна звання « Кращий обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, ОКН» серед учнів І-ІІІ курсів (гр. № 4;№22;№25).
 
 
 
 • Конкурс професійної майстерності на звання “Кращий по спеціальності слюсар з ремонту автомобілів; рихтувальник кузовів» серед учнів І-ІІІ курсів (гр..№1;№2;№5)
Організовує участь в проведенні виставки робіт виготовлених учнями:
” Тиждень професійно-технічної освіти у Свалявському ліцеї” ” Ярмарка професій”
“Фестиваль-конкурс “Воскресни, писанко!”
Участь у обласному масовому профорієнтаційноому заході для учнівської молоді «Країна професій ПрофіКемп»
Проведення днів відкритих дверей протягом яких експонуються готові вироби учнів.
Проводить інструктивно-методичні наради та індивідуальну роботу з майстрами виробничого навчання.