Тиждень професії “Адміністратор,портьє”

13 лютого в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочався тиждень професії "Адміністратор, портьє". Учні зустрілися з інспекторами Держпраці фахівцями Управління інспексаційної діяльності у Закарпатській області. Метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи було питання основних змін трудового законодавства та вимог до оформлення трудових відносин з працівниками, їх звільнення з часу запровадження воєнного стану. Акцентовано увагу на нормах законодавства, щодо праці неповнолітніх. Учні задавали різні питання і отримували на них відповідь від фахівців.

15.02.23р. у групі №7 з професії «Адміністратор,портьє"» майстрами в/н Туряниця Н.П. та Філак В.В. було проведено урок-екскурсію на робочі місця адміністратора. Мета екскурсії: познайомити учнів з роботою адміністратора на підприємстві, закріпити знання з вивчення обладнання і устаткування. Ознайомлення з режимом роботи, формами організації праці і правилами внутрішнього розпорядку, розвивати професійні навички при обслуговуванні та консультації відвідувачів. Щира подяка за організацію екскурсії Заступнику сільського голови Полянської ОТГ Зваричу В.В. та адміністрації готелю «Reikartz Polyana»

16 лютого 2023 року проводився урок виробничого навчання у групі № 4 з професії Адміністратор на тему: «Правила виготовлення реклами, види реклами». Мета уроку: відпрацювання навичок роботи під час створення відеореклами. Під час виробничого навчання здобувачі освіти були поділені на 4 команди. Кожна з команд мала завдання створити відео презентації рекламного характеру, які презентували на заключному інструктажі.