Тиждень іноземних мов!

З 13 по 17 лютого 2023 року проходитиме Тиждень іноземних мов. Понеділок 13.02. розпочався традиційно: оголошенням про початок Тижня іноземних мов та плану роботи. У всіх групах навчального закладу класні керівники провели інформаційну виховну годину на тему: " Лондон, Берлін: схожість та відмінність сучасного розвитку міст", матеріал до якої підготувала викладачка німецької мови М.М. Попович. Мета цієї виховної години: поглибити знання про історію забудови європейських країн та їх столиць, з'ясувати основні проблеми і досягнення міст, а також схожість та відмінність Лондона та Берліна.

Вівторок 14 лютого розпочався привітаннями до дня Валентина німецькою та англійською мовами, які підготували учні груп 4 та 7.

А також за планом було проведено М.М. Попович відкритий урок з німецької мови в групі 4 на тему: "Mein Lieblingsgericht" ( "Моя улюблена страва"). Метою уроку було: вчити учнів називати свої улюблені страви, записувати рецепти страв; формувати навички читання, аудіювання, письма, мовлення за темою, вчити працювати у парі; виховувати повагу один до одного, прививати інтерес до приготування страв.

15.02.23р. учні ліцею підготували цікаві проектні роботи з німецької мови на різну тематику.Також підготували стінгазету "Warum muss man Deutsch lernen?" (" Чому потрібно вчити німецьку мову?"

16.02.23 викладач Гуда В.Ю. провела відкритий урок з англійської мови в групі №7. Тема уроку:"Світ професій. Професійні якості та навички". Мета уроку:вивчити та закріпити новий лексичний матеріал до теми "Світ професій",формувати навички практичного володіння лексикою за даною темою, тренувати комунікативні навички читання, письма та говоріння, розвивати в учнів пізнавальний інтерес до професій, логічне та аналітичне мислення, розвивати культуру спілкування.

17.02.23р. учні ліцею підготували цікаві проектні роботи з англійської мови на різну тематику. Також підготували стінгазету "Світ професій. Професійні якості та навички". Проведення тижня іноземної мови дало змогу повторити, закріпити і розширити знання учнів у вивченні іноземної мови. Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови.