У ліцеї проходив Тиждень української мови та писемності, присвячений Дню української мови та вшануванню пам’яті святого Нестора Літописця.

Тиждень розплановано таким чином, щоб усі учні могли взяти участь у тому чи іншому заході.
Відповідно до Плану:

Понеділок 6.11.23
До відкриття Тижня у групах ІІ та ІІІ року навчання було проведено диспут «Чому важливо вивчати рідну мову?», де учні доводили свої думки, обгрунтовуючи різними аргументами. У кожній групі була проведена виховна година, приурочена до Дня рідної мови, де учнів ознайомили з «Цікавими фактами про рідну мову».

Вівторок 7.11.23
У холі ліцею проходив огляд -конкурс учнівських малюнків до творів з літератури. Всі роботи було відзначено. Викладач Егрешій А.А. провів відкритий урок-подорож у групі №11 з української літератури «Іван Франко—будитель народу. Аналіз поеми «Мойсей», її значення в контексті національного відродження». Цей урок надихнув учнів на подальше вивчення української літератури та розвиток особистості як гідних членів українського суспільства.

Середа 8.11.23
Учні мали змогу переглянути усний журнал–презентацію «Цікаві факти про українських письменників», довідатись про дивні звички Івана Франка, Лесі Українки, Ольги Кобилянської ті ін. Окрім того учениці групи №4 організували виставку художньої та навчальної літератури. А між учнями І-ІІ року навчання було оголошено конкурс на кращий зошит. Переможці отримали найвищі бали за ведення зошита.

Четвер 9.11.23
У четвер проходив конкурс на кращого читця української поезії. Звичайно ж, всі учасники були нагороджені високими балами з української літератури. Викладачка Попович І.В. провела у групі №22 відкритий урок-гру з української мови «Чи я знаю рідну мову». Команди змагалися в різних конкурсах, підібраних до вивчених тем «Лексика та фразеологія», «Орфоепія»…Окрім учасників, глядачі в залі теж мали змогу заробити бали, допомагаючи командам.

П'ятниця 10.11.23
До завершення Тижня уже традиційно учні брали участь у І етапі літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка. Викладачі української мови та літератури підбили підсумки Тижня і відзначили всіх учасників. Таким чином кожен день Тижня був дуже насиченим і цікавим. Незважаючи на різні обставини, можна і треба проводити такі заходи, щоб молодь розвивалася, а мова наша та література продовжували своє життя.